drukarki HP DeskJet 3790

Jaki tusz do drukarki HP DeskJet 3790?

HP DeskJet 3790 to drukarka wykorzystująca atrament HP 3790. Drukarka ma prędkość drukowania do 20 stron na minutę i drukuje w czerni i bieli. Wkłady atramentowe są również łatwe do wymiany i mają pojemność do 380 stron. Poniżej znajduje się lista atramentów HP DeskJet 3790 dostępnych:

Wkłady atramentowe HP 3790, Wkłady atramentowe HP 3790, Wkłady atramentowe HP 3790, Pakiet HP 3790 Ink Advantage Pack Drukarka HP DeskJet 3790 to doskonały wybór dla tych, którzy chcą drukować swoje dokumenty w domu. Drukarka posiada wiele funkcji, które można wykorzystać, aby proces drukowania był łatwiejszy i bardziej wydajny. Drukarka jest dostarczana z czterema wkładami, trzema czarnymi i jednym trójkolorowym wkładem atramentowym. Są to atramenty potrzebne drukarce do drukowania dokumentów czarno-białych lub kolorowych. Wkłady atramentowe HP DeskJet 3760 są dostępne w różnych kolorach. Drukarka HP DeskJet 3790 umożliwia drukowanie wyraźnych, wysokiej jakości dokumentów i zdjęć w maksymalnej rozdzielczości 1200 x 1200 dpi.

Który tusz wybrać do drukarki HP DeskJet 3790

HP DeskJet 3790 to drukarka z wbudowanym wkładem atramentowym. Jest wyposażony w trzy wkłady atramentowe: czarny, cyjan i magenta. Zawsze ważne jest, aby kupić odpowiedni atrament do drukarki. DeskJet 3790 jest dostarczany z własnymi atramentami, więc nie zaleca się używania atramentów innych firm. Drukarka HP DeskJet 3790 to kolorowa drukarka atramentowa o maksymalnej rozdzielczości 1200 x 1200 dpi. Drukarka DeskJet 3790 drukuje przy użyciu tusz HP 652 i HP 3790. Drukarka HP DeskJet 3790 to wielofunkcyjna drukarka wyposażona w skaner i faks. Posiada możliwość drukowania, kopiowania i skanowania dokumentów. Wkłady atramentowe do tej drukarki są dostępne w dwóch kolorach: czarnym i trójkolorowym. Czarny wkład atramentowy służy do drukowania czarnego tekstu lub obrazów na białym tle. Wkład trójkolorowy służy do drukowania zdjęć w pełnym kolorze lub czarnym tekście na kolorowym tle, takim jak niebieski, zielony lub czerwony.

  Pralka Bosch Maxx WFL 1200 - Najwyższa jakość prania

Jak wymienić tusz w drukarce HP DeskJet Ink Advantage 3790?

HP DeskJet Ink Advantage 3790 to drukarka przeznaczona do użytku domowego i małego biura. Posiada duży zbiornik z atramentem, który wystarczy na około dwa lata.

Aby wymienić atrament w tej drukarce, należy najpierw wypakować nowe wkłady z pudełka i umieścić je w odpowiednich gniazdach. Upewnij się, że są skierowane do góry i nie dotykają żadnego ze styków elektrycznych. Przed przystąpieniem do wymiany tusz do drukarki HP DeskJet Ink Advantage 3790 konieczne będzie włączenie drukarki poprzez naciśnięcie przycisku zasilania i odczekanie, aż zacznie drukować. Drukarka HP DeskJet Ink Advantage 3790 to wielofunkcyjna drukarka, która może skanować, kopiować i drukować. Ma wbudowaną funkcję łączności bezprzewodowej, która umożliwia połączenie z siecią domową.

Do wymiany atramentu w drukarce HP DeskJet Ink Advantage 3790 potrzebne będą następujące materiały:

– Wymienny wkład tego samego typu, co aktualnie zainstalowany

– ręcznik papierowy lub szmata

– Waciki

– Alkohol izopropylowy (opcjonalnie)

– Rękawiczki (opcja) – Papier toaletowy lub ręczniki papierowe (opcja) – Miękka powierzchnia do wycierania (opcja)

Ta sekcja zawiera instrukcje dotyczące wymiany atramentu w drukarce HP DeskJet Ink Advantage 3790.

Krok 1: Wyjmij wkład z drukarki.

Krok 2: Otwórz drzwiczki dostępu do wkładów i wyjmij wkłady z karetki.

Krok 3: Delikatnie wytrząśnij nadmiar atramentu z wkładu, a następnie umieść go na czystym ręczniku papierowym lub szmatce.

Krok 4: Wyjmij wszystkie stare wkłady z karetki i wyrzuć je w odpowiedni sposób.

Krok 5: Umieść nowe wkłady atramentowe w wyznaczonych gniazdach i zamknij drzwiczki karetki.