Skup i sprzedaż palet Poznań

23 lutego 2020 Wyłączono przez admin

Wielkopolska jest szczególnie ważna w sektorze polskiego przemysłu, a prym wiedzie tutaj piękne miasto wojewódzkie, jakim jest Poznań. Aby zapewnić płynny i bezproblemowy przebieg procesu transportowego, w celu ustalania jak największej satysfakcji klientów niezbędne jest korzystanie z palet. Firmy bezustannie poszukują najkorzystniejszej oferty skupu oraz ich sprzedaży.

Tutaj z pomocą przychodzi firma z wieloletnim stażem, a co za tym idzie dużym doświadczeniem. – TEFRA. Posiada ona bardzo korzystne oferty zakupu I sprzedaży palet. Firma na tle innych wyróżnia się możliwością sprzedaży także tych uszkodzonych, ponieważ posiadają licencję na ich naprawę ( oddając uszkodzone palety do firmy nieposiadającej licencji, tracimy ich ) ,a to wszystko na terenie całego kraju. Najnowszym krzykiem mody na nowo stają się meble wykonane z palet, w związku z czym architekci świetnie odnajdują się w tej firmie, ze względu na to, że oni stanie przyjąć zlecenia na zupełnie nowe palety.

Dokładniej z ofertami I firmą można zapoznać się poprzez ich witrynę internetową https://www.tefra.com.pl/ . Wysokie oceny firmy na wielu forach internetowych potwierdzają, iż służą oni fachową pomocą przez swój wyszkolony personel.

Posiadają także wiele partnerów finansowych, dzięki czemu otworzyli już 4 punkty skupu palet z dobra renomą, m.in. ze względu na to, iż posiadając szeroką gamę swoich środków transportu, są w stanie dojechać do każdego ze swoich klientów województwa Wielkopolskiego.

Palety

Każdy widział paletę i wie jak wygląda, ale czy główne funkcje oraz zastosowanie jest ogólnoznane? Palety to nic innego, jak sztywne podłoże do układania na nich opakowań z towarem. Jej głównym zastosowaniem jest transport dużej ilości towaru w jednym miejscu. Dzięki swojej konstrukcji, można przemieszczać je za pomocą wózków widłowych, co ułatwia ich układanie na regałach, składowanie, a także kompletację. Ich wymiary są standaryzowane w celu dostosowania do nich stref magazynowych, kontenerów i naczep, a także ułatwia transport na terenie Unii Europejskiej.

Typy palet

Najbardziej znana w Europie jest „europaleta”. Możemy ja poznać dzięki napisowi umieszczonemu na niej – „(EUR)”. Swoją popularność zyskała dzięki uniwersalności oraz stałym, niezmiennym wymiarom ( 1200mmx800mmx144mm ). To właśnie one najczęściej podlegają naprawie i w dalszym ciągu będą one zdalne do użytku.

Paleta przemysłowa jest równie dobrze znana jak paleta euro. Różni się ona jedynie zwiększona szerokością ( 1000mmm ) oraz nośnością. Jest w stanie pomieścić większą liczbę opakowań, także tuvh ciężkich. Sprawdza się ona idealnie przy wykorzystywaniu wielu gałęzi transportu.

Ciekawą, lecz nieznana jako paleta jest „skrzyniopaleta” posiadająca ściany boczne i górna klapę.

Aktualnie palety drewniane zastępowane są przez plastikowe, ponieważ są dużo trwalsze, posiadają stałą wagę, a gdy po ok 10 – 15 latach można spokojnie poddać je recyklingowi.

.